12. Dokumenty


https://cvt-test.arum.cz/index.php/documentclient/crud#edit=new

V sekci dokumenty je možné uchovávat veškeré dokumenty, které se vztahují ke klientovi. Pokud například vytvoříte s klientem CV nebo napíšete nějaký dopis, přiložte jej ke spisu. Do popisu souboru nezapomeňte uvádět údaje tak, abyste mohli snadno identifikovat o jaký soubor jde, jelikož časem se může u jednoho klienta nahromadit velké množství souborů.

12.1. Upload souboru (nahrání souboru na server)

Po kliknutí na tlačítko se otevře nové okno, které vám umožní vybrat soubor, který chcete nahrát na server. Po jeho vybrání se v poli Soubor objeví cesta k umístění souboru na vašem disku.
Vyberte Zakázku, ke které má být dokument přiřazen. (Název dokumentu se pak bude zobrazovat na kartě přiřazené zakázky po rozkliknutí nápisu Dokumenty).
Do pole Název napište jasné a jednoduché označení souboru. Vyplnění názvu je povinné, protože se podle něj orientujete ve všech nahraných souborech. Proto vám bez zadaného názvu systém vůbec nedovolí soubor uploadovat.
Do pole Poznámka můžete přidat krátký popis souboru.
Po stisknutí tlačítka se soubor nahraje na server, což může chvíli trvat. Že upload proběhl v pořádku si hned ověříte dole v seznamu dokumentů.

12.2. Seznam dokumentů

V seznamu dokumentů se zobrazují všechny soubory, které byly nahrány ke klientovi, jehož záznamy si právě prohlížíte nebo editujete. Pro stažení dokumentu klikněte na jeho název. Je možné, že se váš prohlížeč místo toho pokusí soubor otevřít, potom klikněte na název souboru pravým tlačítkem a zvolte Save Target As… (Uložit cíl jako…) a vyberte umístění souboru. Pro smazání souboru ze serveru stiskněte tlačítko košíku vpravo ve sloupci smazat a potvrďte OK.

 
client/12_documents.txt · Last modified: 2019/10/25 15:16 (external edit)
 
Except where otherwise noted, content on this wiki is licensed under the following license:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki